V naší dílně vyrábíme originální předměty z betonu

Betonový květináč srdce

Značka: BRUCON
1 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Položka byla vyprodána…

Každý kus je jedinečný originál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povrch betonových květináčů je chráněný impregnací. Používáním bude vznikat patina. Pokud se objeví jakékoli povrchové změny či barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je.

Formu jsme vyrobili dle vlastního návrhu. Je určený /myšlený/ hlavně do exteriéru, proto jsme nevyrobili podtácek. Předpokládáme, že když bude květináč umístněný na terase, trávě, nebo náhrobku, nebude překážet, že vyteče voda na zalévání, nebo dešťová voda.

Vyrábíme na objednávku. Výroba a zrání cca měsíc. Možnost různých barev, napište do poznámky.

Není vhodné pro styk s potravinami.

Zespodu je nalepený chránič povrchu. Je ošetřený impregnací

Rozměry: výška 7cm, šířka 16,3cm, délka 21,2cm, hloubka 6cm, tloušťka okraje 1,2cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Květináč
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

logo-slogan

 

 

Jsme manželé Rado a Katka. Společně jsme propadli betonu.Naše společné nadšení jsme časem přenesli do podnikání. BRUCON je zkratka našeho jména BRUňanský a anglického výrazu pro beton CONcrete.

Od ledna roku 2019 je naše firma zaměstnavatelem vyčleněným na chráněném trhu práce. Znamená to, že můžeme poskytovat náhradní plnění za zboží, které v naší dílně vyrábíme. To je náším cílem. Myslíme si, že originální dizajnové doplňky na kancelářský stůl můžou být artiklem, který by mohl zaujmout společnosti, které hledají netradiční doplněk či dárek pro své kolegy, i partnery.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz