V naší dílně vyrábíme originální předměty z betonu

Svatební sada 25 betonových magnetických srdíček

Novinka
Značka: BRUCON
1 799 Kč
Na dotaz (2 ks)
Nálepka na krabičce ?

Každé srdíčko je ručně vyrobené. Každé vypadá trochu jinak. Vhodné jako dárek pro svatebčany, nebo svatební dekorace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Srdíčka vyrábíme z různých betonových směsí. Co odlití, to jiná barva a struktura. Co srdíčko, to originál. Krása betonu je i v tom, že po odlití stejnou směsí vypadá i tak každé srdíčko jinak. Po vyzrání povrch impregnujeme.

Sadu Vám zkombinujeme dle Vašich požadavků a dle našich skladových zásob. Na fotografiích uvádíme příklady našich realizací.

Srdíčko je opatřené silnějším neodymovým magnetem. Máme rádi, když magnetka necestuje po lednici a udrží fotku, nebo list papíru.  

Dodáváme v kartonové krabičce (viz.foto). Můžete si na ní napsat (nalepit) vlastní text, nebo vybrat z našich nálepek (viz.foto) Rozměry krabičky jsou 2,5x7x8cm.

Váha srdíčka je cca 10-20g.

Rozměr srdíčka je 3x3,5 cm, tloušťka 1-2cm.

V případě výběru barevností, které nemáme hotové, počítejte prosím s délkou výroby cca měsíc. Kombinace barev ze skladových zásob odesíláme téměř obratem. Foto výsledné kombinace Vám stále odešleme k odsouhlasení.

Ilustračné foto.

V případě zájmu o větší počet sad nás neváhejte kontaktovat info@brucon.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
? Barva: Bílá, Černá, Žlutá, Červená, Modrá, Růžová

Naše srdíčkové magnetky

logo-slogan

 

 

Jsme manželé Rado a Katka. Společně jsme propadli betonu.Naše společné nadšení jsme časem přenesli do podnikání. BRUCON je zkratka našeho jména BRUňanský a anglického výrazu pro beton CONcrete.

Od ledna roku 2019 je naše firma zaměstnavatelem vyčleněným na chráněném trhu práce. Znamená to, že můžeme poskytovat náhradní plnění za zboží, které v naší dílně vyrábíme. To je náším cílem. Myslíme si, že originální dizajnové doplňky na kancelářský stůl můžou být artiklem, který by mohl zaujmout společnosti, které hledají netradiční doplněk či dárek pro své kolegy, i partnery.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz